Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Rezervasyon Yapın veya Fiyat İsteyin

Lazer Epilasyon

Vücudunuzdaki istemediğiniz bölgelerden tamamen kurtulmanız Lazer Epilasyon ile mümkün.

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak isteyen kadın ve erkeklerin en fazla tercih ettiği yöntem lazer epilasyon olmaktadır. Bu uygulama sayesinde hem tüylerin alım süreleri daha kısa hem de daha kalıcı etkiler sağlanmaktadır. Salonumuzda sizler için sunmuş olduğumuz bu uygulama ile kısa sürede istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızı sağlıyoruz. Sizlerde bizleri tercih ederek bu uygulamanın avantajlarından ve faydalarından yararlanabilirsiniz. Bunun için bizler ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Lazer Epilasyon Uygulaması Nedir?

İstenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için son derece önemli sorunlardır. Bu tüylerden ve daha kalın olan kıllardan kurtulmak için çeşitli yöntemler kullanılabilmektedir. Ancak hiçbiri lazer epilasyon uygulaması kadar etkili değildir. Bu uygulama nedir ve nasıl bu kadar etkilidir merak edenler için detaylı bilgi vermek istiyoruz. Bu yöntem lazer ışınları kullanılarak, kıl kökleri üzerinde yapılan bir uygulamadır. Lazer ışınları kıl köklerinin yok edilmesi amacı ile cilde gönderilir. Burada kullanılan lazer ışınları insan sağlığını tehlikeye atmayacak seviyelerde olmaktadır.

Lazer uygulamaları son derece etkili ancak aynı zamanda dikkatli olunması gereken işlemlerdir. Bu yöntemin mutlaka profesyonel ve tecrübeli kişiler tarafından yapılması gerekir. Ancak o zaman işlem hem risksiz hem de son derece etkili olacaktır. Bizler salonumuzda son teknoloji cihazlar ve tecrübeli personellerimizi ile bu uygulamayı yaptırmaktayız.

Lazer Uygulamalarının Avantajları Nelerdir?

Lazer uygulamalarının birçok önemli avantajı bulunmaktadır. Salonumuz gibi tecrübeli ve profesyonel yerleri tercih ettiğinizde özellikle bu uygulamanın sunmuş olduğu avantajlardan fazlası ile yararlanabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu uygulamanın genel olarak avantajları şöyle olmaktadır;

  • Lazer uygulamaları uzun süreli olarak kılların çıkmasını engellemektedir.
  • Düzenli olarak yapıldığında lazer uygulaması kıl köklerinin kalıcı olarak yok edilmesini sağlamaktadır.
  • Lazer uygulaması birçok yönteme oranla çok daha acısızdır. Özellikle son yıllarda acı hissini minimum seviyeye indirmek için birçok önemli çalışma yapılmaktadır.
  • Lazer uygulaması yine son teknoloji cihazlar ile çok daha hızlı olan bir işlem olmaktadır.
  • Lazer epilasyon yaptırmak ve bu uygulamanın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız bizleri tercih ederek sizlerde kendiniz için en iyi kararı verebilirsiniz.