Micro Kaynak

Micro Kaynak

Rezervasyon Yapın veya Fiyat İsteyin

Micro Kaynak

Saçlarınızı kaynak ile uzatmak istiyorsanız mikro kaynak tekniği, ince tutamlar halinde saçınıza eklenen çok özel bir saç kaynak tekniğidir.

Saçları daha dolgun veya daha uzun olun isteyen insanların tercih ettiği en etkili yöntemlerden biri micro kaynak olmaktadır. Bu işlem ile kişilerin saçlarına son derece doğal bir şekilde ek yapılmaktadır. Micro kaynak işlemi aslında saçlara uygulanan ek yapma işleminin bir çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu işlemler arasında micro hem en doğal hem de en etkili yöntemlerden biri olmaktadır. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmektedir.

Micro Kaynağın Özellikleri

Saça uygulanan kaynak işlemleri arasında öne çıkan micro kaynakdır. Bu doğallık kişilerin çok fazla hoşuna gittiği için genel olarak bu yöntem çok fazla tercih edilmektedir.

Kaynak işlemlerinde yöntemlerin etkisi kadar işlemi yapan kişilerin etkisi de önemli bir yere sahiptir. Sonuç olarak yöntem ne kadar etkili olursa olsun eğer işlemi yapan kişiler yeterince iyi değil ise ortaya çıkacak sonuç yeterince başarılı olmayacaktır. Bizler salonumuzda yapmış olduğumuz bu micro kaynaklarda son derece profesyonel ve kaliteli çalışmalar yapmaktayız. Böylece bizleri tercih eden müşterilerimiz doğal ve güzel görünen saçlara sahip olmaktadır.

Micro Kaynak Hizmeti

Kaynak türleri arasında son yıllarda oldukça popüler olan Micro kaynaklarla hem saçlar istenilen seviyede uzatılmakta hem de kişilerin saçlarındaki seyreklik giderilmektedir. Bilindiği gibi kaynak işlemi yalnızca saçları uzatmak için tercih edilmemektedir. Bunun yanı sıra saçları seyrek ve cansız olan kişiler içinde aynı şekilde kaynak işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir.

Salonumuzda hizmet verdiğimiz konulardan biri de micro kaynak olmaktadır. Bizler saçlarınız ile ilgili her türlü desteği alabileceğiniz son derece profesyonel ve deneyimli bir ekip olmaktayız. Bu özelliğimiz sayesinde de sizlere en iyi şekilde destek verebilmekteyiz. Sizlerde başta kaynak işlemi olmak üzere birçok konuda bizler ile iletişime geçebilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz.